سلام  هدف من از این سوالات برای دست یابی به شناخت شما و استعداد یابی شما در زمینه متافیزیک و ماورا است تا بتوانم به شما کمک کنم  تا به هدف هاتون در زمینه متافیزیک و ماورا  برسید .

در جامع مدرن امروزی ما  چه جوانان چه بزرگسالان ارزو دارن در متافیزیک و ماورا  قدم گذاشته و دنیای جدید رو بسازن و مشکلاتشونو حل کنن.

اکثر ما از کودکی دوست داشتیم متفاوت باشیم  یا دوست داشتیم مثل داستان سیندرلا باشیم پری مهربان بیاد ما رو به آرزوهامون برسونه یا دوست داشتیم مثل هری پاتر باشیم و خیلی موارد دیگه.

سوال 1- ایا من به متافیزیک و ماورا عقیده دارم ؟  توضیح دهید.

سوال 2- ایا من به اندازه کافی شناخت دارم به متافیزیک و ماورا؟

سوال 3-ایا من به اندازه کافی شناخت به شاخه های متافیزیک و ماورا دارم؟  توضیح دهید

سوال 4- من تا چه اندازه علاقه دارم که در مسیر متافیزیک قدم بزارم ؟  توضیح دهید   

سوال 5- هدف من چیست و بدنبال چی هستم توضیح دهید    

سوال 6-ایا من به اندازه کافی علاقه دارم به متافیزیک و ماورا ؟ توضیح دهید                                

سوال7-ایا من به تنهایی در مسیر متافیزیک قدم گذاشتم یا نه ؟                                                        

سوال 8-ایا من با کمک استاد یا شخصی که بتونه کمکم کنه شروع کردم در مسیر متافیزیک ؟ توضیح دهید            

سوال 9- من تا حالا چند بار اقدام کردم در مسیر متافیزیک موفق بشم اما نتونستم  ؟ توضیح دهید            

این پرسش پاسخ سوالات استعداد یابی    30 تا سوال میباشد   که در اخر من میتوانم تشخیص بدم که رهجویان علاقه مند به متافیزیک میتونند از کجا شروع کنند و تو چه رشته متافیزیک میتونند موفق بشند برای ادامه سوالات و تشخیص استعداد یا بی میتوانید به  ایدی 

Angella7777@ در نلگرام پیام دهید

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : متافیزیک ,توضیح ,سوال ,ماورا ,سوالات ,اندازه ,مسیر متافیزیک ,توضیح دهید  ,اندازه کافی ,دوست داشتیم ,زمینه متافیزیک
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آمينا گروپ Angel خانه اکسل همانم که نمی داند aryaheatsink رژیم لاغری نمایندگی لپ تاپ سونی در کرج گردشگری Tiffany