سلام

آنجلا هستم

سوال من چگونه تشخیص بدم که از نیروی منفی دارم انرژی میگیرم ممکنه انرژی منفی از راه مثبت وارد بشه ؟ 

باید بگم بله  چون این نیروی منفی از زمان پیدایش ادم و حوا همین کار کرد و باعث شد حوا و بعد ادم از میوه شناخت نیک بد بخورند و بشناسند 

این نیروی منفی معروف به داماد هزار چهره و عروس هزار چهره هست و هر بار خودش به شکل های مختلف در میاره  و به ما اسیب میزنه 

البته این نیروی منفی شیطان الکی وارد محوطه ما نمیشه بلکه مثال من از خواب بیدار شدم و حوصله ندارم شکر گزاری ندارم و یا نتونستم اول ارتباط با خداوند یعنی نیروی مثبت بزارم .

این جا نیروی منفی اجازه داره برمن حکومت کنه مثال خوب حالا که بیدار شدم از خواب  اولین الودگی من بی حوصله گی هست ریشه میده کسالت ریشه میده به درد جسمانی و

ممکنه طی روزمن با خشم و نفرت یا دعوا رو به رو ب نتیجه میشه حال بدی من و الودگی چاکراها تراز این رفتار من اول از خواب بیدار میشم  میبینم حال ندارم حوصله ندارم 

اینجا افکار و ذهن من میگه اشکال نداره استراحت کن  و به خودت ارامش بده ای گفتار ذهنی با این که  زیباست اما پشت این افکار انرزی منفی قایم شده دنبال فرصت میگرده تا من بهش مجوز ورود بدم .

تا هدف اون یعنی منفی رو من اجرا بش یادمون باشه شیطان به خودی خود وارد محوطه من نمیشه مگر خودم با رفتار نا درست اخلاقی اجازه ورود بهش دادیم .

تجربه خودم اینه هر زمان احساس خوب داشتم ارامش داشتم روح صلح گرا داشتم سلامتی داشتم یعنی از انرژی مثبت  دارم شارژ میشم احساس نا امیدی درد رنج بیمااری داشتم یعنی از انرژی منفی دارم  فرکانس میگیرم و باعث میشه انرژیم تخلیه بشه خودش تا گمراه بشیم .

یادتون باشه میوه خداوند عشق عشق محبت محبت سلامتی هست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christian فروشگاه خورجین ایرانی تدریس آنلاین زبان ایتالیایی فقط در چهار ماه lcnow دانلود تعميرگاه زانتيا غرب تهران Monica تاپ 10 لبیک یا حسین