سلام آنجلا هستم 

الان در مورد دوتا نیروی برتر میخواهم توضیح بدم

در راستای متافیزیک ماورا ما دو نیرو داریم :

یکی نیروی برتر خداوند و موجودات مثبت که در عرشه خداوند هستند و کمک رسانی و امداد غیبی برای ما دارن البته برای افراد که در راستا مثبت هستند .

دومی نیرو شیطان هست یعنی  نیروی منفی   و عرشه اون میشه فرشتگان سقوط کرده که ما با کارهای اخلاقی نادرست جذب این نیرو میشیم .

سوال در مورد نیروی برتر خداوند من چگونه تشخیص بدم  که زیر سایه خداوند هستم و دارم انرژی خداوند رو جذب میکنم   و مثبت هست پاسخ سوال اینه که من ایمان دارم میوه های خداوند و نشانه اون این صلح  سلامتی شفا عشق محبت درستگاری  فروتنی و داشتن صداقت و انسانیت و محبت کردن به دیگران این الگوی رفتاری میتونه چاکراهای من رو پاکسازی کنه و هاله های من رو  تمیز کنه.

سوال در مورد من چگونه بفهمم  نیروی من منفی شده و تشخیص بدم  زیر سایه انرزی منفی  هستم ؟ 

جواب سوال  من هر وقت از  این رفتار استفاده کنم  مثل خودخواهی  غرورخود پرستی شهوت دنبال شهرت مقام بودن لج بازی و. یعنی دارم از میوه های نیروی منفی یعنی شیطان دارم استفاده میکنم  این الگوی رفتاری میتونه چاکراهای من رو آلوده کنه و هاله های من رو  کثیف کنه.

تا ا ینجا فهمیدیم دو نیرو وجود داره   نیروی برتر خداوند میوه خداوند عشق فروتنی صداقت محبت شفا سلامتی و ارامش امید

دوم شیطان میوه منفی دارد که باعث بیماری درد رنج تنهایی ناامیدی ترس وحشت  شک و هر نقص اخلاقی بد میشود

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : خداوند ,نیرو ,منفی ,میوه ,مثبت ,برتر ,نیروی برتر ,برتر خداوند ,میتونه چاکراهای ,رفتاری میتونه ,الگوی رفتاری ,رفتاری میتونه چاکراهای ,الگوی رفتاری میتونه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درب های اتوماتیک SorousH RakhshanI گردابِ تنهایی طراحی عکس و لوگو و دیجیتال مارکتینگ خبرنامه تحلیلی سئو حرفه ای نوار alisameti گروه آموزشی انداد کلاس من دکتر هک