آنجلا هستم

الان میخوام بگم در مورد افرادی که به متافیزک ماورا اعتقاد دارن علاقه دارن  اما بلد نیستند چه طور ازش استفاده کنند  و دنبال تمام شاخه  های متافیزیک هستند.

یا شک میکنند یا نا امید میشن و یا اعتمادشون نسبت به استادان از دست میدن  البته اینم بگم یعنی بلد نیستند یه استاد درست پیدا کنند خب در مورد شک و ایمان بگم تو این مسیر دوتا مادر باردار درنظر بگیرید :  

مادر اول  ایمان ، اعتقاد و باور مثبت داره 

هر روز عاشقانه منتظر یه فرزند دختر و زیباست که به زودی تو بغلش میگیره و بهترین لباسها بهترین اسباب بازی ها رو فراهم میکنه امید داره و هیچ شکی نداره پس صد در صد این مادر موفق میشه ، آرزوش براورده میشه چون  باور و ایمان داره و خداوند گفت هر آنچه طلب کنی همان خواهد شد بر اندازه ایمانت به تو خواهم داد.                

مادر دوم در نظر بگیرید که ترس و شک و نگرانی داره ترس از این که نکنه این بشه نکنه اتفاق بد بیافته  و 

این افکار صدرصد نتیجه خوبی نداره  یا ممکنه ترس از نقص عضو تو افکار مادر بچرخه و شاید افکار از قبیل نکنه بچه از دست بده  خوب این اتفاق میافته برای مادر دوم   مثل همین افراد که اعتقاد دارن به ماورا اما بلد نیستند چه طور استفاده کنند و به هرشاخه متافیزیک دست میزنند اما نتیجه نمیگیرند               

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christian من و دلم غرقه افرا رام فرمالین گروه یاب پرورش افکار مهدی عسکرپور داربست تقوی اجاره خودرو