سلام

آنجلا هستم

میخوام درمورد افرادی بگم که هیچ چیزی در مورد متافیزیک نمیدونند و فقط از روی کنجکاوی وارد این مسیر میشوند .

این افراد هر کاری کنند نمیتونند مسیر متافیزیک باور کنند چون اولا هیچ چیزی نمیدونند و یه خاطر همین کلی سوال در ذهنشون رفت امد میکنه  و این افراد از مسیر دور میشوند .

شاید چیزی که هست این افراد جذب کرده به خاطر یه سری افراد یا اطرفیانشان  تو مسیر موفق بودند و یا از لحاظ یه سری افراد شنیدن در گروه های مجازی یا دنیای واقعی این افراد کشیده شدند به متافیزیک لازم ذکر هست بگویم  این مسیر اول اعتقاد میخواد و ایمان  تا موفق بشود شخص من یه باور دارم شعار من اینه من به چیزهای دیدنی و نادیدنی اعتقاد دارم .

خیلی ساده مثال بزنم  : خداوند ما نمیبینیم اما اعتقاد داریم بهش تا حالا شده  افرادی بودند چون خداوند نمیبینند میگن پس خدا کجاست   پس خداوند از دنیای ماورا هست یعنی براش هر چیزی ممکن هست.

یا مثال فرشتگان سقوط کرده و فرشتگان خداوند از دنیای ماورا هستند. 

یه مثال جالب بگم  یه مادر باردار جنینش در شکم هست دیده نمیشه  تا دنیا بیاد یعنی این جنین از دنیا ماورا میاد  پس وقتی شخصی میخواد وارد متافیزیک ماورا بشه اول یه کوچولو باید بفهمه متافیزیک ماورا چی هست ایا میتونه بپذیره یا نه ؟

یا بطور مثال ما باد ر نمیبینیم اما میدونیم هست یا برق و خیلی مثالهای دیگه 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

*****كلاس رياضي***** زندگی بهینه شب موزيک طلا موزیک شرکت باربری Katie فروشگاه آنلاین کفش چرم تبریز